Gładkie, wypielęgnowane dłonie i mocne, długie, polakierowane paznokcie to niewątpliwy atut kobiety. Niestety tradycyjne lakiery do paznokci nie trzymają się długo, mało tego często już po jednym dniu odpryskują i się ścierają. Są jednak skuteczne preparaty, które znacznie odbiegają jakością od tradycyjnych emalii. Lakiery Semilac to sprawdzony sposób na trwały manicure.

Każda kobieta chciałaby, aby jej lakier do paznokci wyglądał efektownie przez długi czas. Zmywając, piorąc i wykonując inne, domowe obowiązki zwykły lakier na paznokciach się nie sprawdza. Dla zapracowanych kobiet najlepszym rozwiązaniem będą lakiery hybrydowe Semilac. Ich wyjątkowa jakość i unikalna formuła, daje długotrwały efekt świeżo pomalowanych paznokci nawet przez okres 3 tygodni. Prace domowe nie będą już niekorzystnie wpływać na stan lakieru. Bez problemu można wykonywać codzienne obowiązki nie obawiając się o odpryski i inne nieoczekiwane efekty na polakierowanych paznokciach.

Sklep z lakierami Semilac – Cocolita.pl posiada szeroki asortyment produktów niezbędnych do wykonania hybrydowego manicure. Specjalne bazy pod lakier, kilkadziesiąt atrakcyjnych lakierów, lampy utrwalające czy preparaty do usuwania lakieru można tam kupić i samodzielnie tworzyć trwały manicure.