Ponad sześćdziesiąt lat temu Sally Hansen wraz ze swoich mężem, z wykształcenia chemikiem, powołała do życia pierwszą na świecie formułę odżywki Hard As Nails, którą określiła mianem kliniki paznokcie w buteleczce. To właśnie odżywka Hard As Nails, która zawojowała wkrótce cały świat, sprawiła, że w chwili obecnej marka Sally Hansen to niekwestionowany numer 1 w dziedzinie pielęgnacji paznokci.

Lakiery Sally Hansen – jak to się zaczęło?

Sally Hansen od samego początku stawiała na jakość kosmetyków do pielęgnacji paznokci, a także żyła w przekonaniu, iż klientki muszą znać filozofię marki, którą jest edukacja konsumentek i dostarczanie im najlepszych produktów, profesjonalnych, w niewygórowanej cenie.

Kiedy odżywka Hard As Nails biła rekordy popularności, sama Sally Hansen budowała pod swoim nazwiskiem firmę, która od tego czasu została wiodąca na rynku lakierów i pielęgnacji paznokci.

Lakier Sally Hansen jest marką samą w sobie, a kolejnym produktem, który zrewolucjonizował rynek jest najnowszy Sally Hansen Miracle Gel, czyli innowacyjny system manicure hybrydowego bez użycia lampy UV, a z wykorzystaniem jedynie światła dziennego. To prawdziwy przełom na rynku lakierów do paznokci.