Elisium to firma od lat znana i ceniona na rynku kosmetyków. Jej produkty to często innowacyjne specyfiki, których formuła nie ma powtórzenia wśród towarów innych producentów, a działanie zaskakuje skutecznością. W tym artykule przedstawione zostaną produkty Flexy Gel marki Elisium służące do stylizacji paznokci, który w ostatnim czasie stał się głośnym hitem sprzedażowym w Polsce.

Przyjemna stylizacja

Elisium Flexy Gel to żel do paznokci koloru milky, łączący w sobie wartości i właściwości klasycznego żelu do paznokci z płynnym akrylem. Dzięki takiemu składowi, omawiany żel zastyga dopiero pod lampą UV, wcześniej więc można go dowolnie modelować i kształtować bez ryzyka przedwczesnego zastygnięcia czy uzyskania niewłaściwego, niezadowalającego nas kształtu paznokcia. Jest to innowacyjna metoda, inne firmy jeszcze nie wdrożyły produktów tego typu więc ciężko dostać podobne produkty na polskim rynku.

Efekty stosowania

Zgodnie z opiniami użytkowników stosujących ten żel oraz zapewnieniami producenta substancja pozwala na przedłużenie żywotności paznokci. Stosując Flexy Gel od Elisium można uzyskać trwały wygląd paznokci nawet do kilku tygodni, dodatkowo paznokcie są dużo wytrzymalsze i bardziej twarde niż te wykonane tradycyjną metodą żelową. Odpowiednia konsystencja – twardość połączona z elastycznością zapewnia użytkownikom wspomnianego żelu odporność na uderzenia czy warunki atmosferyczny. Dla wszystkich potrzebujących wymagającego żelu, wzmacniającego paznokcie jest to na pewno kosmetyk wart przetestowania.