Kobiety chcące wykonywać popularne hybrydy nie muszą za każdym razem odwiedzać kosmetyczki i płacić za ten zabieg kilkudziesięciu złotych. Mogą zainwestować nieco więcej i zaopatrzyć się w zestaw do samodzielnego wykonywania takich paznokci. O zaletach tego rozwiązania przekonało się już mnóstwo pań, które teraz wykonują taką stylizację u siebie lub nawet proponują ją bliskim i znajomym.

Opłacalne rozwiązanie

Wykonywany samodzielnie manicure hybrydowy w domu ma wiele zalet, ale zdecydowanie najważniejszą z nich jest oszczędność pieniędzy. Mimo iż takie zabiegi w salonach nie zawsze są kosztowne, co powoduje duża konkurencja, i tak w domu zawsze będzie taniej. Lakiery hybrydowe są coraz tańsze, zwłaszcza kupowane w internecie, często nawet nie trzeba już dodatkowo dokupować do nich topów i baz, gdyż mają ich składniki w sobie, zaś lampę UV kupuje się tylko raz – jest to trwałe urządzenie.

To jest łatwe!

Jeśli przy tym jakaś kobieta obawia się, że wykonywane przez nią samodzielnie paznokcie hybrydowe nie będą wyglądały tak dobrze jak w salonie, może być spokojna. Jeśli tylko potrafi się wykonać klasyczny manicure (a przecież zawsze można się tego nauczyć, zaś praktyka czyni mistrza), na pewno uda się wykonać także stylizację hybrydową. Wiele zresztą zależy od samych lakierów. Warto wybrać produkty dobrej jakości, które łatwo się nałożą, długo się utrzymają i zapewnią głębię oraz żywość koloru, a także piękny połysk. Opłaca się je kupić nawet jeśli są droższe, gdyż odznaczają się też bardzo dobrą wydajnością.