Odpowiednia pielęgnacja cery nie jest łatwy zadaniem. Mnogość produktów na rynku powoduje konsternację i zasadnicze pytania, które z nich warto wybrać do własnej kosmetyczki. Poszukując oczyszczenia, odświeżenia oraz kosmetyków, które zapewnią poczucie lekkości skóry jako efekt końcowy, uwagę zwraca seria Bielenda Fresh Juice. Oto szczegóły dotyczące ich działania oraz liczne walory różnej natury.

Szeroka gama

Kosmetyki Bielenda Fresh Juice dedykowane są dla każdego rodzaju cery, a więc odpowiadają na wiele potrzeb. Także różnorodność w samej serii jest spora. W jej skład wchodzą produkty działające nawilżająco, kojąco, odświeżająco, oczyszczająco, rozświetlająco czy detoksykująco. Oprócz różnych efektów, które można uzyskać mnogość przejawia się w formie produktów: kremy, żele do mycia twarzy, płyny micelarne, chusteczki do demakijażu oczu i ust, hydro-esencje, czy peelingi to wszystko co najważniejsze w codziennej pielęgnacji. Tak bogata linia jest ukłonem w stronę konsumenta, który może precyzyjnie dobrać produkt do zindywidualizowanych wymagań skóry.

Złoty składnik

Wszystkie produkty Bielenda Fresh Juice zawierają w swoim składzie bioaktywną wodę cytrusową. Ma ona działanie antyoksydacyjne, a więc hamuje rozwój wolnych rodników, które wpływają negatywnie na kondycję skóry, czego wynikiem jest jej przyspieszone starzenie. Lekka konsystencja każdego z produktów nie pozostawia po sobie uczucia klejącej lub nawet zapchanej cery. Zamiast tego zapewnia nawilżenie, odświeżenie, a także naturalny, zdrowy blask. Obiecywana przez producenta witalność skóry to duża zachęta do przetestowania serii.

Zapach lata

W przypadku kosmetyków z serii Bielenda Fresh Juice nie sposób nie wspomnieć o cudownym owocowym zapachu. Cytrusowe aromaty przywołują skojarzenia z gorącymi, letnimi dniami, kiedy potrzebne jest przyjemne orzeźwienie. Melon, pomarańcze, ananasy, arbuz i limonka to nuty wiodące w poszczególnych produktach, dają poczucie świeżości, czyniąc używanie kosmetyków jeszcze przyjemniejszym. Z tęsknoty za latem lub po prostu w upalnym czasie – doznania są warte sprawdzenia.