zdjęcie rajstop w sprayuOstatnimi czasy stosunkowo nowy wynalazek – rajstopy w sprayu – robi dość dużą karierę wśród kobiet. Zwłaszcza w letnim sezonie ślubno-weselnym jest to duże ułatwienie i coraz częściej zamiast tradycyjnych rajstop czy w ogóle kompletnego ich braku panie stawiają na rajstopy w sprayu. By jednak wybór ten był trafiony i dobrze się sprawdził, trzeba dobrze dobrać typ i kolor rajstop oraz wiedzieć, jak i kiedy je nałożyć, by nie zabrudzić sobie weselnej kreacji.

Jaki kolor i odcień?

Pierwszą i najważniejszą kwestią jest kolor rajstop w sprayu – tutaj nie ma tak dużego pola do popisu jak w przypadku rajstop tradycyjnych… Pole do popisu jest bardzo zawężone, ale przecież rajstopy w sprayu nie mają funkcji ozdobnej, jaką mogą pełnić te tradycyjne. Te w sprayu mają po prostu wyrównywać koloryt nóg, tak, aby wyglądały one dobrze na weselu (czy też innej imprezie). Jak się więc można domyślić – kupując rajstopy w sprayu trzeba wybrać barwę najbardziej zbliżoną do barwy swojej skóry na nogach.

Sprawdź producenta!

Druga ważna kwestia to firma owych rajstop – tutaj lepiej kierować się jakością, mimo, że różnice pomiędzy produktami różnych firm czasem oscylują wokół kilkudziesięciu złotych. Warto jednak zapłacić więcej za lepszy produkt, zwłaszcza, że te bardziej prestiżowe firmy mają często większy wybór kolorów swoich rajstop – łatwiej więc dobrać je pod siebie.