Suchy szampon firmy Batiste doskonale sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych, gdy potrzebuje się natychmiastowego odświeżenia włosów.

Jest to idealny produkt dla kobiet, które przegapiły poranny budzik w ważnym dniu – na przykład gdy zmierzały na spotkanie w pracy lub na uczelnię.

Szampon Batiste – co i jak

suchy szampon - efektyMarka Batiste gwarantuje, że podczas dnia nie będzie się odczuwać dyskomfortu – nawet, jeśli nie miało się po prostu wystarczająco dużo czasu na umycie włosów.

Suche szampony Batiste oferują natychmiastowe odświeżenie fryzury, jednocześnie dodając jej objętości – w szczególności u nasady włosów.

Sama procedura jest niezwykle łatwa – wystarczy rozpylić produkt w odległości 30 centymetrów od głowy, a następnie wmasować go. Te szampony mogą być stosowane zarówno przez blondynki, jak i brunetki

Magiczne zapachy Batiste

Marka ta proponuje swoje kosmetyki w małych i większych pojemnościach. Te mniejsze spraye perfekcyjnie sprawdzą się podczas podróży i nie będą zabierać zbyt wiele miejsca w bagażu podręcznym.

Do wyboru są liczne zapachy – na przykład orzeźwiający tropikalny, kwiatowy oraz wiśniowy. Przygotowana została także specjalna edycja dla brunetek, dzięki którym można być pewnym, że szampon będzie niewidoczny na włosach.