jeden z modeli szczotki Tangle TeezerSzczotki Tangle Teezer są hitem na rynku kosmetycznym. Od niedługiego czasu są również osiągalne w polskich sklepach internetowych i stacjonarnych drogeriach. Używane są chętnie nie tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ale również przez wiele kobiet w trakcie ich codziennej, podstawowej pielęgnacji włosów.

Te kolorowe (możemy zakupić je między innymi w wersji złotej, różowej i czarnej), przykuwające uwagę swoim kształtem szczotki pomogą nie jednej kobiecie podczas walki ze splątanymi i niechcącymi współpracować pasmami włosów.

Za co uwielbiana jest marka Tangle Teezer?

Szczotka Tangle Teezer pomaga nam w dokładnym i bezbolesnym rozczesaniu nawet najbardziej problematycznych włosów – niezależnie czy posiadamy proste i cienkie pasma, czy kręcone i bardzo gęste.

Ponadto, używając tego produktu mamy wrażenie, że skóra głowy jest delikatnie masowana, co również bardzo pozytywnie wpływa na wygląd i kondycję włosów.

Jest to niezwykle poręczna szczotka, która bez problemu zmieści się w każdej damskiej torebce, czy bagażu podręcznym. Jeśli często przebywa się poza domem, warto skusić się na kompaktową wersję Tangle Teezera. Ta zamykana wersja daje nam gwarancję, że szczotka nie zniszczy się, ani nie połamie.